1. pl
  2. en

O NAS

Od 1987 roku z głębokiej miłości do przyrody, nieustającej ciekawości i pełnego zaangażowania kreujemy przyszłość zdrowej żywności. Przez te lata trwamy przy naszych kluczowych wartościach: partnerstwo, rozwój i jakość. Odnosimy sukcesy w dziedzinach takich jak produkcja substratów dla upraw pieczarek, uprawa grzybów, warzyw, rolnictwo, pakowanie, marketing a to nie koniec. Nieustannie się uczymy, rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności. Nasze produkty są zawsze świeże, pełne wartości odżywczych i autentyczne. Pracując razem, kreujemy przyszłość zdrowej żywności.

W sercu naszych działań leży nasz zespół – grupa wyjątkowych ludzi, których pasja i profesjonalizm są fundamentem naszego sukcesu. Dzięki ich zaangażowaniu, umiejętnościom i ciężkiej pracy, jesteśmy w stanie nieustannie poszerzać naszą ofertę i odpowiadać na potrzeby naszych klientów z największą troską.

WSPÓŁPRACUJĄC 

WYGRYWAMY 

RAZEM

Kontakt

PODŁOŻE DO PIECZAREK

Nasza podróż do jakości podłoża zaczyna się już na etapie wyboru surowców. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i automatyzacji w standardowych procedurach zapewnia konsekwentną powtarzalność i wysoką jakość naszych produktów. W ofercie znajdziesz podłoża do uprawy pieczarek zarówno ras białych, jak i brązowych. Oferujemy podłoża w fazie III, dostępne zarówno w skrzyniach, jak i luzem, a także podłoża w fazie IV, dostarczane w skrzyniach. Posiadając własne laboratorium, możemy dokładnie monitorować parametry surowców oraz produktów na różnych etapach produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie ciągle doskonalić i ścisłe kontrolować nasz proces technologiczny, co przekłada się na wysoką jakość naszego podłoża.

Kontakt

GRZYBY

Specjalizujemy się w uprawie i oferowaniu szerokiej gamy grzybów, z których najważniejszymi produktami są pieczarki białe i brązowe. Jako jeden z czołowych producentów pieczarek w Polsce, zdajemy sobie sprawę z delikatności tych produktów i dbamy o to, aby zbiór odbywał się ręcznie, z największą starannością. To pozwala nam zapewnić najwyższą świeżość i jakość każdego grzyba, który trafia do opakowania końcowego.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do pieczarek. W naszym asortymencie znajdziesz również portabello, eryngi, boczniaki, shiitake, shimeji, a także kurki, podgrzybki i borowiki. Każdy produkt jest dokładnie selekcjonowany i przygotowywany, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dbamy o to, by każde zamówienie było realizowane punktualnie i zgodnie z wymaganiami klienta, co w połączeniu z licznymi certyfikatami, jest gwarancją zaufania i satysfakcji naszych klientów. Nasza pasja i zaangażowanie w produkcję grzybów wyróżnia nas na tle konkurencji, czyniąc nas liderem w branży.

 

Kontakt

Integralną częścią naszej działalności jest własne gospodarstwo rolne, które odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wysokiej jakości surowców. Słoma z naszych pól jest wykorzystywana w naszej kompostowni do produkcji najwyższej jakości podłoża do uprawy pieczarek. Nasze zaangażowanie w ścisłą współpracę z naturą uwidacznia się również w kontraktowanych uprawach nasiennych takich jak słonecznik, facelia i groch, z których każda odgrywa ważną rolę w naszym systemie rolniczym.

Specjalizujemy się również w produkcji kukurydzy, która służy jako pasza dla naszego bydła opasowego. Nasza hodowla bydła mięsnego jest prowadzona z największą troską o dobrostan zwierząt. Ponadto, dla rynku świeżej żywności i naszych prestiżowych klientów, uprawiamy sałatę lodową, endywię i sałatę rzymską – wszystko z certyfikatami jakości, gwarantującymi bezpieczeństwo naszych produktów.

 

 

PRODUKTY ROLNE

Kontakt

PRODUKTY SEZONOWE

Rozszerzając naszą ofertę handlową, włączyliśmy do niej również produkty sezonowe, takie jak szparagi, papryka, sałata, borówki. Dzięki naszemu centrum logistycznemu, specjalistycznym usługom pakowania oraz rozbudowanej sieci transportowej, jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty na terenie całej Europy. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami posiadającymi odpowiednie certyfikaty, co zapewnia najwyższą jakość dostarczanych surowców i wyrobów gotowych.

Nasza logistyka i transport są zorganizowane tak, aby dostawy były zawsze punktualne, co jest kluczowe dla utrzymania świeżości naszych produktów. Dzięki elastycznemu podejściu do biznesu i dostosowaniu się do potrzeb rynku, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się zapotrzebowanie klientów oraz na sezonowe trendy w branży spożywczej.

firma, największy nacisk kładziemy na rozwój, zarówno

PRACUJ Z NAMI

Jako dynamicznie rozwijająca się firma, szczególną wagę przywiązujemy do rozwoju - zarówno w zakresie nowych technologii, jak i w obszarze kompetencji naszych pracowników.

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji, konkurencyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia pracy oraz stałą umowę. Dbamy o rozwój zawodowy naszych pracowników, oferując szkolenia oraz wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności.

Szukamy osób, które są gotowe na podjęcie nowych wyzwań i pragną się rozwijać. Cenimy wykształcenie kierunkowe i profesjonalizm w wykonywanej pracy. Zapraszamy również kandydatów z zagranicy, dla których przygotowaliśmy możliwość zakwaterowania, posiadając odpowiednie obiekty mieszkalne.

Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą na nowe doświadczenia i chcesz pracować w firmie, która stawia na rozwój i innowacje, dołącz do nas!

HAJDUK Podłoże do pieczarek sp. zo.o.

Ciepielówek 1

67-410 Sława

Polska

 

tel: +48 68 356 82 00

email: zarzad@hajduk.pl

O PIECZARCE

NA SKRÓTY

HAJDUK Podłoże do pieczarek sp zoo

Ciepielówek 1

67-410 Sława

 

tel: +48 68 356 82 00

email: zarzad@hajduk.pl